5 mei – Tour de Waal

Fietsen in vrijheid!

Op 5 mei wordt voor de 6de keer de Tour de Waal georganiseerd: een fietstocht langs beide oevers van de Waal, met extra pontjes, dijken versierd met oranje linten, muziek, poëzie en theater. Ook ons buurthuis is deze dag geopend. Vanaf 12:00 uur wordt er koffie, taart en lunch geserveerd met o.a. soep, broodjes hamburger en meer lekkers. Er speelt een band en binnen kan de film over de Waalcrossers worden bekeken. Tevens is er gelegenheid om spulletjes te verkopen; je kan je eigen kraam of kleedje meenemen (geen kosten). Op de Bol van Zende zijn verschillende activiteiten: broodjesdropping uit vliegtuigen, Harmonie Euphonia Ophemert met een bevrijdingsconcert, ons plaatselijke trio ‘Singing Sisters” en een lezing van Paul Beers. Welkom op de Bol!