Ambulances – uitgesteld!

In verband met corona is deze activiteit uitgesteld tot een nader te bepalen datum!

In Zennewijnen wonen veel ondernemers maar Hans van Straaten heeft toch wel een unieke positie: zijn bedrijf importeert en maakt ambulances voor heel Nederland inclusief Schiphol! (daarom staan er regelmatig ambulances op de oprit van zijn huis aan de Z’weg). Vanavond gaat Hans vertellen hoe dit in zijn werk gaat met een speciaal programma voor de jeugd!

Jeugdprogramma 18:30 uur: We gaan een ambulance van binnen bekijken en zien wat er allemaal inzit. Bij voldoende animo wordt er ook een ritje in de ambulance gemaakt! Om 19:30 is er fris met iets lekkers. 

Bedrijfsbezoek 20:30 uur: In het buurthuis vertelt Hans hoe ze een ambulance bouwen en wat er later nog aan apparatuur in komt. Wist u dat we bijvoorbeeld stoplichten op groen kunnen zetten? Uiteraard kunnen we voor of na de presentatie de ambulance(s) van binnen bekijken. Om 20 uur staat de koffie en thee klaar!