Uitgesteld – Historische lezing

Marco Schelling is bereid gevonden om weer een avond in het Buurthuis verzorgen. Het is eerder gebleken, dat het vaak een goed bezochte avond is. Dus daarom organiseren we graag weer een avond over ‘hoe Zennewijnen vroeger was’. Over een half jaar woont Marco weer in Zennewijnen met zijn gezin. Hij is al ongeveer 25 jaar bezig met het verzamelen van historische kennis over Zende en hij wil alle bewoners van Zennewijnen graag meer vertellen over de historie van ons mooie buurtschap. Vragen / onderwerpen kunnen van tevoren via de mail aangedragen worden, zodat Marco die onderwerpen mee kan nemen in zijn verhalen.
Wat vast staat, is dat ook de Limes aan bod komt. Dit is de Romeinse grens die onlangs tot Werelderfgoed werd uitgeroepen. Zelfs daar heeft Zennewijnen de laatste 2000 jaar een rol in gespeeld.