Wildwinterkermis


Op 9 december vond de Jaarlijkse Wildwinterkermis plaats voor jong en oud. Er werd weer gesjoeld, gedart en geschoten Het Rad van Avontuur draaide weer en er zijn mooie prijzen gewonnen dankzij onze sponsors en de enthousiaste commissie Tonny, Erik en Marco!

Dank aan onze sponsors: Augustinus Versplein, Soraya van Houwelingen, Bloemisterij van Veenendaal, Fam van Est-Boudewijn, Chinees Indisch Restaurant de Lelie, Van de Westeringh Akkerbouw, Patrick Peters, Global Paint, Albert en Ria Reijnen, Bakker van Ooyen, Ton Electroworld, Rob Plattel, Natural Art, Flora Nova, Henk de Wit, Smits Autobedrijf, Van den Heuvel uitvaartverzorging, Restaurant Dijkhuis, Fruitsorteerbedrijf van Eldik, Paul Sterk Funproducts, Geerjans Haarmode, Schoonheidssalon Mace Dolron, Forsta (de Lange-Heimans), Wim van de Helden, Fam Timmer, Praktijk van Leeuwenberg , Schildersbedrijf de Gram, Michel Vreugdenhil,  Webshop Marlies Giesbers